Průvodce legínami Kinoko

Zvládnou s vámi cokoli – od zenové meditace až po výstup na Sněžku.

Hrdinkami mezi našimi produkty jsou legíny. A jsou to možná ty poslední legíny, které si kdy koupíte. No vážně. Řekněte to kamarádkám. Sousedce. Zubařce. Stačí správně vybrat.

STŘIHY

LOTTA

V jednoduchosti je síla.

Minimum švů, hladký vzhled a pohodlí na prvním místě. Střih, který kopíruje linie, podpoří přirozenost vaší postavy a zajistí pohyb bez jakéhokoliv omezení.

CHCI LOTTU >

LUCCA

Zvednout a zakulatit.

Lucca je střih vyvinutý pro rovnější postavy s malým rozdílem mezi pasem a boky. Tvarovaný zadní šev krásně zakulatí zadek a předsunuté boční švy kopírují stehenní a lýtkové svaly.

CHCI LUCCU>

LEELA

Zúžit a prodloužit.

Legíny Leela nejlépe vyniknou na postavě tvaru přesýpacích hodin. Členěný zadní díl opticky protáhne postavu a zvýrazní pas.

CHCI LEELU>

LOREEN

Pro ty nejnáročnější podmínky

Loreen jsou střihem našimi nejpropracovanějšími legínami. Při jejich vývoji jsme zkombinovali to nejlepší z Luccy a Leely. Vytvarují, zúží a podpoří.

CHCI LOREEN >

MATERIÁLY

Body

Podrží v každé situaci.

Materiál Body je tím nejpevnějším a nejodolnějším ze všech, přesto ho na těle skoro neucítíte. Zajišťuje maximální podporu bez nepříjemného pnutí a škrcení. Zvedne, co zvednout potřebuje, udrží na místě, co tam zůstat má.

Spolehněte se>

Move

Větší svoboda pohybu.

Univerzální materiál Move je vhodný na všechny aktivity. Stejně jako všechny ostatní Kinoko materiály má rychleschnoucí vlastnosti a skvěle odvádí pot od těla. Zdolá s vámi vše náročné i nemožné.

Rozhýbejte se>

Hug

To nejměkčí, co u nás najdete.

Nechte se obejmout. Tyhle legíny jsou jako druhá kůže. Lehké, sametově jemné na dotek, ideální na home office, pilates nebo válení u Netflixu.

Hýčkejte se>