Průvodce legínami Kinoko

Zvládnou s vámi cokoli – od zenové meditace až po výstup na Sněžku.

Hrdinkami mezi našimi produkty jsou legíny. A jsou to možná ty poslední legíny, které si kdy koupíte. No vážně. Řekněte to kamarádkám. Sousedce. Zubařce. Stačí správně vybrat.

STŘIHY

LOTTA

V jednoduchosti je síla.

Minimum švů, hladký vzhled a pohodlí na první místě. Náš základní střih legín se skvěle hodí na jemnější cvičení jako jin jóga a pilates, ale taky na domácí lenošení nebo vycházku s kámoškou.

CHCI LOTTU >

LEELA

Zúžit a prodloužit.

Tvarující sportovní legíny, které díky švům na zadku a v pase opticky protáhnou postavu a vykouzlí užší pas. Budou vám skvělým parťákem i při jakékoli fyzicky náročnější aktivitě. Ať už jdete na CrossFit nebo půlmaraton.

CHCI LEELU >

LUCCA

Zvednout a zakulatit

Tvarující sportovní legíny, které díky dvojitému švu dělají krásný kulatý zadek. Boční švy na přední straně stehen navíc opticky zúží nohy, ty na lýtkách zase kopírují svaly.

  • Dvojitý oblý šev pro kulatější zadek
  • Kapsa na zadní straně pasu

CHCI LUCCU >

LOREEN

Pro ty nejnáročnější podmínky

Naše nejpropracovanější legíny, co se týče střihu. Mají tvarující švy na zadku a v pase a podélné švy na bocích, které opticky protáhnou a zúží nohy. Přidali jsme také praktické kapsy na telefon či jiné drobnosti. Loreen můžete vzít jak do fitka pro náročnější sportovní aktivity, tak na trek do hor. Zvládnou s vámi cokoli.

  • Tvarující švy v pase a na zadku
  • Podélné švy přes stehna z přední i zadní strany
  • Kapsy na bocích stehen

CHCI LOREEN >

KOLEKCE / MATERIÁLY

Move

Větší svoboda pohybu.

Naše nejsportovnější kolekce se hodí na nejrůznější fitness aktivity. Je z chladivého rychleschnoucího materiálu, který skvěle odvádí pot.

Do kolekce >

Body

Podrží vás v každé situaci

Materiál BODY má z našeho arzenálu nejvyšší gramáž, poskytne vám tedy zvýšenou podporu a skvěle tvaruje. Zvedne, co zvednout potřebuje, udrží na místě, co tam má zůstat.

Do kolekce >

Hug

To nejměkčí, co u nás najdete.

Nechte se obejmout. Tyhle legíny jsou jako druhá kůže. Lehké, sametově jemné na dotek, ideální na jógu, pilates nebo regeneraci u Netflixu.

Do kolekce >