Vyvíjíme sportovní oblečení pro všechny ženské tvary, které perfektně sedne a vydrží roky. Kousky, se kterými se nebudete chtít rozloučit.  

MISE

Radosti z pohybu věříme víc, než tlaku na výkon

Někdy je potřeba dát si do těla a být po tréninku KO. Mnohem častěji však toužíme být OK. Do sportu chceme vrátit ženskost. Hýbat se pro svobodu, pro endorfiny, protože chceme, ne protože musíme.

Najít sebevědomí a dobrý pocit z vlastního těla, třeba i díky perfektně sedícím střihům pro každou postavu. Vyvinuli jsme proto legíny, které s námi zvládnou cokoli – od zenové meditace až po výstup na Sněžku.

STYL

Pro každý zadek jiné legíny

Tři materiály, čtyři střihy, pět délek. Hrdinkami mezi našimi produkty jsou legíny. A jsou to možná ty poslední legíny, které si kdy koupíte. No vážně. Řekněte to kamarádkám. Sousedce. Zubařce. Stačí správně vybrat.

VYBRAT SI TY SVÉ >

Hledat výjimečné materiály nás baví

Kinoko oblečení je z kvalitních funkčních materiálů elastických do všech světových stran (takzvaně 4-way stretch). Materiály se liší mírou pevnosti a jsou upraveny tak, aby odváděly pot a vlhkost od pokožky směrem k vnější straně povrchu textilie, kde se odpaří.

Spojit funkci, design a inovace je naše vize.

HUG

To nejměkčí, co u nás najdete

MOVE

Větší svoboda pohybu

BODY

Podrží vás v každé situaci

 

„Protože chci, ne protože musím. Kinoko je #mojekomfortnizona.”